<< Visi raksti

KOKTEIĻU formula-pamatprincipi gatavošanai

0

1937

Annija Bormane Upene.lv @ 2014-09-03

Dzīvojot veselīgu dzīvesveidu es nepārtraukti atklāju jaunus apvāršņus un jau tagad droši varu teikt, ka ir vēl dažādi veidi kā pagatavot kokteili! ..katrā sadaļā es varētu pielikt klāt vēl vismaz vienu produktu!.. īstenībā tieši tas arī mani visvairāk apbur dzīvojot un ēdot veselīgi.. -viss mainās, attīstās, iet uz priekšu! .. arī nākošnedēļ iepazīstināšu jūs ar ko pavisam veselīgu un neparastu, bet ļoti garšīgu!.. un tur arī slēpjas tas lielais noslēpums-garšā!.. daudziem ir lieli aizspriedumi par to, ka veselīgs nav garšīgs, bet svarīgākais ir tas, kādus produktus savienojam kopā-tad arī pavisam vienkāršas lietas var likties īpašas, vai arī tieši otrādi īpašs-vienkāršs, pieejams un garšīgs, atkarībā kā esat pieraduši dzīvot un baudīt lietas!

..jāatzīst, ka arī man bieži vien saliekot blenderī kādus produktus nesanāk iegūt to, ko esmu iedomājusies sākumā.. tad domāju-kas varētu palīdzēt iegūt vēlamo..eksperimentēju-lieku klāt..-līdz tiek panākts vēlamais, vai arī iegūts kaut kas cits, bet tik un tā labs!.. 

++būtiski, protams, lai arī šie produkti, ko saliekam kopā neveidotu "junk food!", jo arī tā var gadīties!.. organismam ir grūti pārstrādāt kādus produktus, kad tie ir savienoti kopā.. bet citā variantā zūd produkta vērtīgās īpašības un uzturvielas, jo kas cits to nomāc!.. manuprāt, ir svarīgi nevis baidīties no tā, bet gan mācīties un censties saprast kā šīs lietas darbojas!.. un es pilnīgi droši varu atzīt, ka tā es arī dzīvoju.. -cenšoties darīt visu pēc vislabākās sirdsapziņas, mācoties, lai tas tiešām būtu veselīgs un vērtīgs..bet tiklīdz saprotu, ka tas, vai tas nav bijis pareizi vai labi.. -uztveru to kā ieguvumu un pieredzes audzēšanu!.. lai jums izdodas! 

//ilustrācija: Edīte Ķirse

Autore Annija Bormane, upene.lv

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!