<< Visi raksti

Pieci novecošanu visvairāk veicinoši produkti

0

1789

Elizabete Peitone Džounsa @ 2015-07-29

Kas padara ēdienu tik garšīgu? Tauki vai aromāts? Sāļums vai saldums? Krēmīgi maigā konsistence vai arī tas svētlaimes brīdis, kad mēs gribam ēst vēl un vēl? Patiesībā visi šie faktori kopā. Mūsu garšas kārpiņas un smadzenes jutīgi reaģē uz garšu, īpaši uz saldu un sāļu, taču liela nozīme ir arī ēdiena konsistencei un sniegtajam apmierinājumam.

Tieši šo mūsu vājību izmanto pārtikas ražotāji. Viņi izstrādā produktus, kas ir pilni ar cukuru, sāli, sliktajiem taukiem un šaubīgām pārtikas piedevām, toties apmierina mūsu smadzeņu un garšas kārpiņu kompleksās prasības. Šādi produkti ir tik tīkami, ka mēs ēdam tieši tos, aizmirstot par citiem, kas ir veselīgāki un daudz dabiskāki. Tas ļoti negatīvi ietekmē organisma atjaunināšanas iespējas, jo mēs nesaņemam uzturvielas, bez kurām organisms nespēj darboties nevainojami.

Arī citi mūsu iecienīti produkti, tostarp gaļa un piens, var noslogot organismu. Tie bieži satur pesticīdus un hormonus, kas vēl vairāk apgrūtina atjaunināšanu un izraisa piecus novecošanas procesus, kurus mēs vēlamies pēc iespējas ierobežot. Tomēr, lai cik savādi tas būtu, izrā’das, ka mēs šos produktus joprpjām uzskatām par veselīgu pārtiku, bez kuras nu nekādīgi nepsētu iztikt.

Turpmākajā rakstā apskatīsim produktus, kas liek ķermenim novecot un kāpēc.  Kad būsiet to izlasījis, dziļi ievelciet elpu un un pamēģiniet iztēloties savu dzīvi bez visiem šiem gardumiem. Vai tā būs traģēdija? Kādēļ būtu jāatsakās no tik ļoti ierastā? Lai iegūtu slaidāku ķermeni, jauneklīgāku ādu, daudz pozitīvāku skatu uz nākotni, ciešu miegu un neizsmeļamu enerģiju! vai tas ir tā vērts? Šī izvēle ir jāizdara katram pašam. Taču nebaidieties! Pe’tījumi rāda, ka tikai dažas nedēļas pēc jaunās diētas uzsākšanas daudzi zaudē vēlmi panašķoties ar uzturvielām nabadzīgiem, sālītiem un cukurotiem produktiem, kā arī ēdieniem, kas satur daudz tauku.

Pieci novecošanu visvairāk veicinoši produkti

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!