<< Visi raksti

Banānu saldējums vegāniem un svaigēdājiem

0

2075

Ella Woodward @ 2014-05-18

Šī recepte ir neprātīgi viegla un ir pat neticami, ka lai pagatavotu debešķīgu saldējumu ir nepieciešama tikai 1 sastāvdaļa. Un galvenais,ka šo saldējumu var pagatavot ikviens, jo lai to izdarītu, nav nepieciešamas nekādas pavārmākslas iemaņas vai prasmes ,un pats būtiskākais – to var arī ēst ikviens- gan vegāni, gan svaigēdāji, gan visi citi, kuri grib sev dot tikai pašu labāko, veselīgāko un garšīgāko! 

Daudzi, kuri uzsāk dzīvi bez cukura un piena produktiem uzskata, ka ir jāsaka ardievas saldējumam, taču tā nebūt nav! Ēdot šo, tev nebūs jāuztraucas par to, kas nonāk tavā organismā, un ko tas nodara tavai vidukļa līnijai. Tā vietā tu vari vienkārši izbaudīt šo dievišķo garšu un to dabīgo veselību, ko tev sniedz šis saldējums.

Banāni ir unikāls vitamīnu un minerālvielu avots, it īpaši kālija avots, kas ir vitāli svarīgs veselīgas sirds darbības un asinsspiediena uzturēšanai. Kālijs ir arī dabisks līdzeklis cīņai ar muskuļu krampjiem. Veselīgs saldējums! Vai tas nav brīnišķīgi? 

 

Sastāvdaļas 2 saldējumiem

4 ļoti gatavi banāni

Piedevas pēc izvēles (nav obligātas)

Pāris ēdamkarotes mandeļu sviesta

1 saldēts mango

Dateļu sīrups

kanēlis

Pagatavošana

Nomizo banānus. Sagriez tos gabalos un ievieto saldētavā uz 6 stundām vai pa nakti.

Sasaldētos banānus liec ēdiena smalcinātājā un blederē līdz izveidojas saldējums! Tas aizņems dažas  minūtes. Atkarībā no tā, cik daudz banānu tu izmantoji. Un tas ir gatavs lietošanai! Ja vēlies vari šo saldējumu, kad tas ir gatavs,  arī uzglabāt saldētavā.

Recepte un foto: deliciouslyella.com

 

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!