<< Visi raksti

Mango un Indijas riekstu smūtijs

0

1738

Ella Woodward @ 2014-05-16

Šim Indijas riekstu un mango smūtijam ir dievišķa, neizsakāma garša, turklāt tas ir ne tikai ļoti garšīgs, bet arī ļoti veselīgs. Mango un banāns kopā veido unikālu saldu garšu un krēmīgu konsistenci . Spināti piešķir kokteilim milzīgu veselības devu un burvīgi zaļo dzīvības krāsu.  Indijas rieksti tiek pievienoti, lai iegūtu mazliet biezāku konsistenci un piena kokteilim raksturīgo garšu, kā arī palielinātu tajā esošo proteīna līmeni, kas nodrošina enerģiju visai dienai. 

Ja tu sāksi dienu ar šo, tad pavisam noteikti tavas dienas sākums būs brīnišķīgs un, pateicoties šim kokteilim, tev neradīsies vēlme pēc neveselīgiem našķiem. Tava diena būs dzīvības enerģijas un optimisma pārpilna. Kā šķidrumu šajā kokteilī vari pievienot dzeramo ūdeni, mandeļu pienu vai kokosriekstu ūdeni. Ikviena no šīm kombinācijām būs brīnišķīga, taču ar mandeļu pienu iegūsi viskrēmīgāko variantu.

 

 


Sastāvdaļas

1 mango

2 gatavi banāni

2 glāzes spinātu

½ glāze Indijas riekstu

2 glāzes mandeļu piena, kokosriekstu ūdens vai dzeramā ūdens

1 laims

Pēc izvēles: 1 ēdamkarote čia sēklu

 


Ja iespējams, Indijas riekstus vakarā ieliec glāzē un pārlej tiem pāri ūdeni, ļaujot pa nakti izmērcēties. No rīta nosusini un tie ir gatavi lietošanai. Ja esi aizmirsusi riekstus izmērcēt, nesatraucies, jo ja tev ir gana spēcīgs blenderis tas samals arī neizmērcētus riekstu.

Nomizo mango un liec mīkstumu blenderī, pievieno banānus, spinātus, riekstus un laima sulu. Blenderē līdz iegūsti mīkstu un krēmīgu masu.

Recepte un foto:  http://deliciouslyella.com/

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!