<< Visi raksti

Superfoods kokteilis veselībai

0

1459

Kristīne Somere @Yogi.lv @ 2014-06-01

Šajā kokteilī apvienojas vislabākie un garšīgākie superprodukti. Kakao, čia un spirulīna! Iesākumā, tā šķiet nesavienojama un nebaudāma kombinācija, taču pievienojot tam kļavu sīrupu, tas kļūst par garšīgu brokastu dzērienu vai našķi starp ēdienreizēm..

Superproduktu kokteiļi nu jau kļuvuši par manu ikdienas sastāvdaļu.  Es tos varu dzert gan brokastīs, gan pusdienās, gan vakariņās.  Tas ir visērtākais un garšīgākais veids kā nodrošināt sevi ar visiem organismam nepieciešamajiem vitamīniem un minerālvielām. Tā kā šokolāde jau sen ir bijusi mana vājība, es gandrīz vienmēr kokteilim pievienoju dabīgo kakao. Pavisam nesen atklāju arī čia sēklas, kas kokteilim piešķir īpašu konsistenci  un tad, ja kokteili nav sanācis izdzert uzreiz, vēlāk, pateicoties čia sēklām, tas jau ir pārvērties garšīgā pudiņā, ko var ēst ar karoti. Šajā kokteilī es apvienoju trīs, manuprāt, vērtīgākos superproduktus, kuri ir īpaši nepieciešami imunitātes uzlabošanai un nostiprināšanai – kakao, spirulīnu un čia sēklas.

Sastāvdaļas

2 banāni

1 ēdamkarote čia sēklas

1 ēdamkarote kakao

1 tējkarote spirulīnas pulvera

1-2 glāzes mandeļu piena vai kokosriekstu ūdens (atkarībā no tā, cik šķidru kokteili vēlies)

1 ēdamkarote kļavu sīrupa vai 3 dateles bez kauliņa

Cenšoties izvairīties no cukura lietošanas, esmu atklājusi kļavu sīrupu. Šo dabīgo saldinātāju var lietot gan kokteiļos, gan pie pankūkām, gan cepot cepumus un kūkas un pat pievienot brokastu putrai. Sākumā, nezinot, ka kļavu sīrups ir pilnīgi dabīgs un nesatur cukuru, biju skeptiski noskaņota pret pilnīgi visiem sīrupiem, jo uzskatīju, ka tos gatavo no cukura, tāpēc kļavu un agaves sīrupi man ir lielisks atklājums.Ja mājās nav ne kļavu, ne agaves sīrups tos var aizvietot ar datelēm vai pievienot vēl vienu banānu.

Komentāri

Pievienot komentāru

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!