<< Visi raksti

Vegāns Indijas riekstu un mandeļu jogurts

0

1677

Ella Woodward @ 2014-07-19

Brīdī, kad cilvēks atsakās no piena produktiem, viņš atskārš, ka jāatsakās arī no jogurta. Tas var būt liels pārdzīvojums. Protams eksistē dažādi vegāni jogurti, taču to sastāvā ir saldinātāji, e-vielas, garšas pastiprinātāji un citas dīvainas lietas, kuras nebūt nav veselīgas. Lūk, veselīga, ļoti garda un ātri pagatavojama alternatīva, kuru iemīlēs pat tie, kuriem parasti jogurts negaršo. To var ēst gan kopā ar augļiem, gan lietot kā bāzes sastāvdaļa kokteiļos.

Tiem, kuri skaita kalorijas un ir piesardzīgi ar šo recepti tieši šī iemesla dēļ, jāsaka, ka patiesībā rieksti ir produkts, kas veicina svara samazināšanu, pat neskatoties uz savu lielo kaloriju daudzumu. Rieksti ir ideāls olbaltumvielu avots un piepilda tevi ar enerģiju un ilgstošu sāta sajūtu, un tas nozīmē, ka tev neuznāks vēlme našķoties starp ēdienreizēm. Olbaltumvielu sastāvs mandelēs ir unikāls, viena ceturtā daļa krūzes mandeļu sniedz tev 8 gramus olbaltumvielas – tas ir par 2 gramiem vairāk kā ola. Gan Indijas rieksti, gan mandeles ir bagātīgs antioksidantu avots, kas aizsargā tavu sirdi, samazina holesterīna līmeni.

Sastāvdaļas – aptuveni 6 porcijas

1/2 krūzes mandeļu

 1/2 krūzes Indijas riekstu

2-3 ūdens

- 1 krūze mīkstās dateles

- 1 tējkarote kanēļa (pēc izvēles)

Ieber riekstu traukā un pārlej pāri ūdeni. Atstāj tos mērcēties vismaz 4 stundas. Pēc tam nolej nost ūdeni un liec virtuves kombainā. Liec klāt dateles, kanēli un 2 krūzes svaiga ūdens. Mal 10-15 minūtes. (Ilgums atkarīgs no tava virtuves kombaina stipruma). Tev ir jāmaļ tik ilgi līdz tiek iegūta šķidra jogurtveidīga masa. Ja kaut kādu iemeslu dēļ masa nepaliek šķidrāka, tad mēģini to visu ievietot blenderī un turpināt procesu tur, pievienojot vēl mazliet ūdens.

Kad jogurts ir gatavs, tad lieto pēc izvēles – ar augļiem vai kokteiļos. Atlikušo jogurtu liec hermētiski noslēgtā traukā un uzglabā ledusskapī

Foto un recepete no deliciouslyella

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!