<< Visi raksti

Papildus slimību cēloņi

0

1440

sajutas@yogi.lv @ 2014-04-02

Slimības, kuru cēlonis ir nepareiza diēta jeb ēšanas paradumi

Pēc nepareizas domāšanas nepareiza ēšana ir viens no lielākajiem slimību cēloņiem. Ēšanas paradumu maiņa ir attiecīgi otra lielākā dziedināšanas metode. Tikai tad, kad ēšanas paradumu maiņa izrādās neefektīva, ārsts izraksta medikamentus un citas procedūras. Tibetiešu paruna saka, ka nav nepieciešamība pēc zālēm, ja tu pareizi ēd, taču, ja tavs uzturs būs nevērtīgs, tad nekādas zāles tev nelīdzēs! Tas ir iemesls, kāpēc Tibetas Medicīnas ārsti vienmēr sniedz rekomendācijas par uzturu, paralēli medikamentiem un citām procedūrām, ja tādas ir nepieciešamas. 

Klimata izraisītas saslimšanas

Katra konstitūciju tipa cilvēkam ir piemēroti citādi klimatiskie apstākļi un elementi var nonākt disbalansā tikai pateicoties nepiemērotiem laika apstākļiem, tie var būt vai nu pārāk auksts vai pārāk karsts laiks. Elementi ir ar sezonām, daži no tiem kļūst spēcīgāki pavasarī, citi vasarā, rudenī vai ziemā un ārstam tas ir jāņem vērā. 

Slimības, kuras izraisa karma

Bieži pacieti slimo ar slimībām, kurām nav redzamu cēloņu. Tibetas Medicīna tic, ka šāda veida ciešanas nāk no iepriekšējām dzīvēm. Šeit tiek runāts par karmiskām slimībām, kas sevī ietver gan nelielas kaites gan nopietnas slimības, tādas kā audzēji, epilepsija, lepra. Ja ārsts diagnosticēs šādu saslimšanu, viņš pacientu vispirms nosūtīs pie garīgā skolotāja – Lamas. Šādas slimības ļoti labi reaģē uz dažādām garīgām praksēm, tādām kā rituāli un vingrojumi, kurus māca Lama. Šāda veida terapija ir ļoti piemērota tiem pacientiem, kuru slimību cēlonis ir alkas un iekāre, ka arī naids un neziņa. Garīgās instrukcijas, kuras sniedz Lama, var palīdzēt cilvēkiem atbrīvoties no šīm negatīvajām īpašībām, tādējādi cilvēks vairs nedara negatīvas darbības un attiecīgi arī negatīvo karmu, kas ir ciešanu cēlonis ne tikai šajā, bet arī nākamajās dzīvēs.

 

Negatīva zvaigžņu ietekme

Pat, ja ārstam nav iespējam redzēt pacientu vaigā, viņš var iegūt diezgan daudz informācijas vien izpētot pacienta astroloģisko karti. Astroloģija spēlē milzu lomu slimību diagnosticēšanā un pacienta ārstēšanā, kā arī Tibetas Medicīnas preparātu izgatavošanā.

 

Garu izraisītas slimības

Tibetas Medicīnas mācībās, ļaunie gari tiek uzskatīti par slimību izraisošu faktoru. Garu izraisītas slimības var būt gan mentāli traucējumi, tāpat kā podagra un vēzis. Nagas, jeb ūdens gari, ir mentālās neziņas radītāji, kas attiecīgi aizsprosto smalkās enerģijas izplatīšanos ķermenī. Šī smalkā enerģija nodrošina informācijas plūsmu starp fizisko, mentālo un emocionālo līmeni. Naga ir arī atbildīgi par tuberkulozi un pampšanu. Šādu slimību ārstēšanai pacientam ir jādodas pie Lamas. Viņš veiks attiecīgus rituālus, kā arī ieteiks garīgās prakses pacientam, lai attīrītos mentāli. Galvenais mērķis ir attīstīt altruistisku un nevardarbīgu attieksmi, ar kuru pacients var palīdzēt ne tikai sev , bet arī apkārtējiem.

Komentāri

Pievienot komentāru

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!