<< Visi raksti

Uzturs - Dieva milestības vēstule

0

638

Omraam Mikhael Ivanhov @ 2016-11-09

Lūk, auglis... Nekavējoties pie tā garšas, aromāta, krāsas, uzlūkosim šo augli kā saules stariem piepildītu vēstuli no Radītāja. Viss atkarīgs no tā, kā šo vēstuli lasīsim. Ja neprotam lasīt, mēs no tās nekādu labumu neiegūsim, un būs žēl.

Jebkura meitene vai puisis, saņemot vēstuli no mīļotā vai mīļotās, to lasa, pārlasa un rūpīgi noglabā. Bet Radītāja vēstuli iemetam miskastē. Nav vērts to lasīt! Cilvēks ir pēdējais, kas pacentīsies šo vēstuli atšifrēt. Dzīvnieki šai ziņā ir uzmanīgāki. Buļļi un govis Radītāja vēstuli lasa un pārlasa. Jums jāsmejas. Neatrodat zinātnisku skaidrojumu? Labi, pateikšu. Zinātniski to sauc par atgremošanu, bet es saku, ka govis Radītāja vēstuli pārlasa.

Ēdiens ir Dieva sūtīta mīlestības pilna vēstule, un tā jāatšifrē. Uzskatu, ka tā ir spēcīgākā un daiļrunīgākā mīlestības vēstule, jo saka: „Jūs mīl, jums dod dzīvību un spēku. Vairumā gadījumu cilvēki apēd ēdienu, daudz nedomājot un neatšifrējot vēstuli, kur Dievs saka:

„Dēls, es vēlos, lai tu topi pilnīgs, gluži tāds, kāds ir šis auglis, - gards un aromātisks. Pagaidām tu esi skābs un nenogatavojies, neesi gatavs, lai tevi apēstu. Tev jāmācās. Uzlūko šo augli: tas ir nogatavojies, jo ir sasmēlies saules starus. Arī tev jāiziet saules staros - garīgās saules gaismā: saule ar savu gaismu likvidēs visu, kas rūgts un nelāgs, saule pievienos arī skaistas krāsas."

Lūk, ko Dievs mums saka caur ēdienu. Jūs to vēl neesat dzirdējuši, bet es to dzirdu.

Ēšanas laikā ēdiens mūs uzrunā, jo barības vielas satur koncentrētu svētību un skaņas. Ja domas aizvien klīst kaut kur citur, jūs nevarēsiet saklausīt gaismas „balsi”. Gaisma nav atdalāma no skaņas; gaisma dzied, gaisma ir mūzika... Jāmācās sadzirdēt gaismas mūziku. Tas ir Dieva Vārds.

Var teikt, ka uzturs ir arī sava veida "radiestēzija". Katra būtne, katrs priekšmets izstaro īpašu starojumu, un ir cilvēki, kas spēj uztvert šo starojumu. Uzturs saņem starojumu no Visuma; saule, zvaigznes un četri elementi atstāj neredzamus, bet reālus enerģijas, spēka un citu daļiņu nospiedumus. Uzturs sevī ietver arī to cilvēku enerģiju, kuri to ir gatavojuši un audzējuši. Ēdiens var pastāstīt savu stāstu par sauli, zvaigznēm, eņģeļiem, Dievu; tas jums var atklāt, kādas būtnes dienu un nakti ir pūlējušās tam piešķirt tādu vai citu īpašību, lai uzturs cilvēkiem - Dieva bērniem būtu derīgs.

Pat ja daba redz, cik cilvēki ir nezinoši un miegaini, tā ir tik dāsna, ka saka: „Lai arī cilvēki ir gudri, apzinīgi, pamodušies vai nē, es darīšu tā, lai ēdiens viņiem dod spēku dzīvot.” Dzīvnieki un neapzinīgie cilvēki izdzīvo, pateicoties uzturam. Tas ir skaidrs. Taču uzturs neliek tiem attīstīties garīgi. Viņi izjūt vien fizisku labsajūtu. Ja cilvēks vēlas saņemt daļiņas no uztura smalkā līmeņa, viņam jābūt atvērtam un mīlestības pilnam. Tajā brīdī organisms ir gatavs uzņemt barību pareizā veidā, un tā izdalīs tai piemītošo bagātību. Ja protat kādu sagaidīt ar mīlestību, viņš atveras un atdod visu. Ja kādu saņemat nevērīgi, viņš noslēdzas. Nolieciet ziedu gaismā un siltumā, tas atvērsies un izplatīs savu aromātu. Atstājiet to tumsā un aukstumā, zieds aizvērsies. Arī ēdiens atkarībā no mūsu attieksmes atveras vai aizveras; ja tas atveras, tad mums tiek piedāvāta tīra un dievišķa enerģija.

 

Foto: https://d3ui957tjb5bqd.cloudfront.net/images/screenshots/products/2/27/27911/1-f.jpg?1373984858

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!