6 maldīgi uzskati par ķermeni, kas traucē mums pilnvērtīgi dzīvot

Daudziem un mums ir tik daudz ilūziju par savu ķermeni. Diemžēl šīs ilūzijas ietekmē ne tikai to, kā mēs jūtamies par savu fizisko izskatu, bet arī mūsu pašvērtējumu un attiecības ar citiem. Iegaumē un atceries, ka šie apgalvojumi, kurus mēs mēdzam sev iegalvot NAV pareizi!

MANS ĶERMENIS IR BEZ APZIŅAS, UN PRĀTS IR KAUT KAS PILNĪBĀ ATDALĪTS NO KERMEŅA

Maldi. Daudziem mūsu orgāniem un audiem ir tādas pašas īpašības kā mūsu smadzenēm, informācijas izsūtīšana, saņemšana, attiecīga reaģēšana un ziņošana pašam sev, kad esi pārāk agresīvs pret savu ķermeni un kad lutini to. Viss tavs ķermenis ir dzīvs, pamodies un nomodā par to, kas notiek.

ES NEVARU MAINĪT SAVU ĶERMENI

Protams, ka tu vari! Tu ne tikai vari izmainīt savu ķermeni caur savām darbībām un domām, bet tavs ķermenis to dara pats nepārtraukti. Visas šūnas nomainās ik pēc pieciem gadiem. Tavs ķermenis patstāvīgi mainās.

MANS ĶERMENIS IR TIKAI CIETA, FIZISKA SUBSTANCE

Tas tikai izskatās tāds. Patiesībā, anatomiskā līmenī, tavs ķermenis sastāv no vibrējošiem atomiem, starp kuriem ir ļoti daudz brīvas vietas. Tevī ir daudz vairāk enerģijas kā cietas , fiziskas substances.

MANS ĶERMENIS IR MANA NELAIME

Nepavisam! Ķermenis ir iespēja un instruments, ar kura palīdzību var atklāt savu iekšējo dvēseli.

ESMU ĢENĒTIKAS UPURIS

Tev nav jābūt upurim. Ģenētika visu nosaka tikai līdz zināmam līmenim. Tas, ko tu dari ar savu ķermeni, un kā tu par to rūpējies var būt daudz spēcīgāks kā tavi gēni.

CILVĒKI VĒRTĒ MANI TIKAI UN VIENĪGI PĒC MANA FIZISKĀ ĶERMEŅA

Nē, nepavisam! Pat tad, ja viņiem pašiem tā nešķiet. Tavs pašvērtējums un tas, kā tu sevi uztver un parādi citiem ir tas, kas rada pirmo un noteicošo priekšstatu par tevi.

No posts found.