Kāpēc ir svarīgi ķermeņa vidi uzturēt sārmainu?

Mēs esam garīgas būtnes, kas ierodas šajā pasaulē, lai celtu savu enerģijas līmeni, bet atrodam šeit galvenokārt fiziskām badām un izklaidei paredzētas nodarbes, kas lielākoties grauj mūsu enerģiju un veicina fizisku degradāciju. Ja mēs patiešām ticam savai spējai sasniegt augstāku enerģijas līmeni, ir jāturas uz šaurās taciņas, kas ļaus mums apspiest šos kārdinājumus.

Atskatīsimies uz cilvēces vēsturi. Iesākumā mums nācās eksperimentēt ar dažādiem dabas produktiem, lai noskaidrotu, kuri no tiem nāk mums par labu un kuri – ne. Apēdi šo augu – izdzīvoji, apēdi kādu citu – aizgāji pie tēviem. Tajā vēstures posmā mēs uzzinājām, kas var nogalināt, bet tikai tad sākām saprast, kuri produkti ļauj uzturēt augstu enerģijas līmeni un pagarināt mūžu un kuri grauj mūsu veselību.

Šķiet, ka mēs sastāvam tikai no matērijas, miesas un asinīm, bet patiesībā tie ir atomi – tīrā enerģija! Šo faktu ir pierādījusi Rietumu zinātne. Ieskatoties dziļāk atomos, mēs redzam elementārdaļiņas, bet dziļāk līmeņos šīs daļiņas pagaist un paliek tikai tīras enerģijas struktūras ar noteikta līmeņa vibrācijām.  Paskatoties uz mūsu ēšanas ieradumiem  no šī skatu punkta, nav grūti saprast, ka šīs vibrācijas ietekmē tas, ar ko mēs barojam savu ķermeni. Ir uzturvielas, kas spēcina mūsu enerģiju un vibrācijas, bet ir tādas, kas tām kaitē. Tas ir tik vienkārši.

Visu slimību cēlonis ir šo enerģiju vibrāciju apsīkums. Kad cilvēka enerģijas līmenis sasniedz kritisko punktu, sāk darboties dabiski spēki, kuru uzdevums ir likvidēt mūsu ķermeņus.

Nomirstot kādai dzīvai radībai –  vai tas būtu mašīnas notriekts suns vai cilvēks, kuru uzveikusi neārstējama slimība, – ķermeņa šūnās tūdaļ izbeidzas vibrācijas un veidojas izteikti skāba vide. Paaugstinātais skābes līmenis signalizē dažādiem mikrobiem, vīrusiem, baktērijām un sēnītēm, ka ir laiks likvidēt šos nedzīvos audus. Tas ir šo mikroorganismu uzdevums materiālajā pasaulē – nedzīva ķermeņa un dabas vides atkal apvienošana.

Nepareizs uzturs pazemina enerģijas līmeni un padara mūs uzņēmīgus pret slimībām. Lūk, kā tas notiek. Gremošanas trakts pārstrādā ēdienu un izmanto ķermeņa vajadzībām, bet šajā procesā rodas pārpalikumi. Šie pārpalikumi atkarībā no uztura ir vai nu skābi vai  sārmaini. Sārmainus produktus var ātri izvadīt no organisma bez liela enerģijas patēriņa. Ja tie ir skābi, asinīm un limfātiskai sistēmai ir ļoti grūti izvadīt tos no organisma un tie uzkrājās mūsu orgānos un audos kā blīvas nogulsnes – kristāliski veidojumi ar zemu vibrāciju līmeni, kas rada aizsprostojumus vai pārrāvumus šūnu enerģijas cirkulācijā. Jo vairāk skābu pārpalikumu uzkrājas audos, jo skābāka vide tur veidojas, un kas tad, jūsuprāt, notiek?

Tad mikrobi sajūt šo skābo vidi un saka: „O, šis ķermenis ir gatavs sadalīšanai!”

Kad kāda dzīva būtne nomirst, tās ķermeni tūlīt pat pārtop par izteikti skābu vidi un to straujā tempā saēd mikrobi. Ja šāda vide izveidojas mūsu ķermenī, vēl dzīvam esot, mums sāk uzbrukt mikrobi un tas izraisa visas slimības.  Nepareizs uzturs sagatavo labvēlīgu vidi slimībām; tas pazemina mūsu vibrāciju līmeni līdz kritiskajam punktam, kad dabas spēki sāks sadalīt mūsu ķermeni, lai savienotu to ar apkārtējo vidi.

Īstais slimību cēlonis ir uzturs, kas rada organismā skābu vidi. Cilvēka organismam raksturīga vai nu sārmaina vide un augsts enerģijas līmenis, vai skāba vide, kas signalizē apkārtējā vidē vai pašā organismā esošajiem mikrobiem par tā gatavību sadalīšanās procesam. Slimības patiesībā ir kādas mūsu ķermeņa daļas sadalīšanās sākums, tāpēc, ka mikrobiem ir dots signāls, ka mēs jau esam miruši.

Izplatītākās mūsdienu slimības – ateroskleroze, insults, artrīts, AIDS un it īpaši vēzis – rodas tāpēc, ka mēs piesārņojam savu ķermeni un tas signalizē mikrobiem, ka ir gatavs nomirt, sadalīties, izbeigt savas enerģētiskās funkcijas.  Visiem cilvēkiem var uzbrukt vieni un tie paši mikrobi, tālab mēs bieži brīnāmies, kāpēc daži no mums ir mazāk pakļauti slimībām. Visu nosaka ķermeņa iekšējā vide. Bet nevajag pārlieku satraukties – pat tad, ja jūsu organismā ir ļoti skāba vide un sācies sadalīšanās process, situāciju var vērst par labu, ar pareiza uztura palīdzību veicinot sārmainas vides veidošanos un līdz ar to sasniedzot augstāko enerģijas līmeni.

Avots: Džeimsa Redfīlda grāmatu fragmenti

No posts found.